O MNĚ

INTERIÉROVÝ DESIGNÉR
BYTOVÝ ARCHITEKT

Jana denninger

Absolventka diplomového oboru interiérový designer v Praze, studia Feng-šuej v Brně a dekoratérského kurz v Německu. Od mala byl můj sen se stát designérkou. Vždycky jsem měla jasnou představu o tom, co má mít jakou barvu a kde má co stát. Mým cílem je dělat lidem radost. Bydlení je totiž jako hra: když znáte pravidla a máte kvalitního spoluhráče, nikdy nemůžete prohrát. I v těch nejobyčejnějších interiérech může vzniknout oáza snů. A já vím, jak na to. Lidé jsou různí a zaslouží si individuální přístup. Jen stěží byste našli dvě ženy, kterým sluší stejný účes, nebo dva muže, kteří mají stejný denní režim.

S bydlením je to podobné.

Svým klientům se snažím být dobrým spoluhráčem a vnímavým rádcem. Jen tak totiž může vzniknout něco výjmečného.

Pojďme spolupracovat.

  • Pod vlivem svého okolí rádi rekonstruujeme : jednou nám dorůstají děti podruhé bychom do obývacího pokoje rádi krb, potřetí nás přestanou bavit nemoderní vestavní skříně …. Každou chvílí je zkrátka někde co vylepšovat. Pakliže vás taková rekonstrukce čeká, nebo stěhujete-li se v brzké době do nového? Kontaktujte bytového architekta, který vám navrhne interiér tak, aby jste se v novém prostoru cítili  příjemně.
  • Mějte na paměti úsloví, že nikdo není tak bohatý, aby si mohl dovolit kupovat nekvalitní věci. Dejte si pozor dlouhé rekonstrukce : čím déle rekonstruujete , tím méně jste obezřetní a tím častěji se uchylujete ke kompromisům,které by jste na začátku nedělali. Stavba ani rozsáhlejší  rekonstrukce není jednoduchá záležitost. Bytový architekt má pro vás mnoho typů, které by vám mohly ušetřit nejeden šedivý vlas a peníze.
  1. PŘEDEM JE VHODNÉ VĚDĚT, CO SE VÁM LÍBÍ.

Téma bydlení je odjakživa velmi atraktivní a je tedy téměř nevyčerpatelnou studnici nápadů pro televizi, populární časopisy a knížky ze všech koutů světa. Ve světě designu existuje mnoho stylů v níž si můžete zařídit svůj interiér. Moderní jsou všechny, záleží jen na tom jak sladíte jejich prvky a barvy. Vyhledejte si na internetu nebo katalozích fotky interiéru a stylu, které jsou vám blízké. Pokud si nebudete vědět rady ráda vás podpořím.

  1. PŘEDEM JE VHODNÉ SI PROMYSLET ROZPOČET.

Rozpočet, který máte vyčleněný na rekonstrukci či vybavení Vašeho interiéru. Počítejte tedy i s částkou, kterou zaplatíte za kvalitní návrh interiéru. Výše této částky souvisí vždy s konkrétní zakázkou, s její náročností (s velikostí a členitostí prostoru) a s rozsahem služeb, které se rozhodnete využít. Proto každý projekt naceňují zvlášť dle náročnosti. Ocením, když mi během prvního telefonátu sdělíte váš rozpočet abychom mohli najít cestu ke spokojenosti. Pokud nemáte dostatek financí a přesto chcete rekonstruovat, mám pro Vás možnost financování, které Vám mohu zajistit v rámci mých služeb. Službu designera lze financovat ze stavebního spoření či z hypotéky. Tuto možnost jistě oceníte.

  1. MĚJTE NA PAMĚTI, ŽE NÁVRH INTERIÉRU MŮŽE BÝT DLOUHODOBÁ ZÁLEŽITOST.

Na předložení kvalitního řešení prostoru, je zapotřebí čas. Proces návrhu od prvního kontaktu s klientem trvá přibližně do 1 měsíce a v případě větších zakázek ( RD, Hotely ,firmy apod.) může proces návrhu trvat až 3 měsíce. Termín odevzdání návrhu je stanoven, vždy individuálně po domluvě. Preferuji stálý kontakt s klientem.